Create a free account!

When you create an account, we'll save your progress. Plus, you'll have access to some cool tools, like reports, assignments, gradebook, and awards.

Laura wants to buy a sweater for $50.50, mittens for $5.50 and a winter coat for $102.50. How much does Laura spend?

$

Correct!