Create a free account!

When you create an account, we'll save your progress. Plus, you'll have access to some cool tools, like reports, assignments, gradebook, and awards.

240 hair clips cost $84.00. If Laura has $197.75, how many hair clips can she buy?

  hair clips

Correct!