Create a free account!

When you create an account, we'll save your progress. Plus, you'll have access to some cool tools, like reports, assignments, gradebook, and awards.

How much does the Donut cost? $

If

Ice-cream + Cake + Donut + Lollipop = $21

Ice-cream + Cake + Donut = $18

Cake + Lollipop + Lollipop = $13

Ice-cream + Ice-cream = $10

Correct!